אודות

מי אנחנו?

בחירה של שירותי תמיכה והתקנה מתאימים וראויים למחשב או למערכות המידע שברשותנו, עלולה להגיע דרך מספר לא קטן של בחירות לא נכונות אשר עלולות לא רק לפגוע בתהליך הייצור והעבודה שלנו אלא בסופו של דבר גם בחומרה או במחשב עצמו. לכן כאשר מדובר בבחירה של שירותי תמיכה, תיקון ורכישה של חומרה או כלי עזר נוספים למחשב, מומלץ להכיר את חברת MNS אשר תוכל להעניק פתרונות כללים מעולים ומדויקים למגוון רחב של בעיות טכניות. החברה שמציעה ניסיון רב ושירותים מעולים, מבקשת להאריך את אורך חייהם של המחשבים, בצורה פשוטה מהירה ויסודית. 

אילו שירותים ניתן לקבל דרך MNS

כאשר מדובר בשירותים טכניים עבור המחשבים הביתיים או העסקיים שלנו, חשוב לדעת כי שירותים אלו יכולים להשתנות ולהגיע דרך מנעד רחב של ערוצי תקשורת, שירותי ניקוי פנימיים, מכירה במחירים שפויים וכמובן אמינות. לכן חברת MNS שמה לעצמה את המטרה להפוך את שירותי התמיכה למחשב להרבה יותר נגישים, מהירים ונוחים ובשל כך ניתן למצוא שירותי תמיכה הוליסטים עבור מחשב אשר יכללו ניקוי כללי ותחזוקה של המחשב. 

לא עוד התקנת חומרות איטית או מלאים של "ספאם" בתיקיות פזורות בכונני המחשב אלא ניתן להיעזר בשירותי אחזקה וניקיון פנימיים וחיצוניים, שיכללו לא רק ניקוי של חומרת המחשב וכוננים אלא ניקיון דקדקני ברמה הפיזית ובכל חלקי המחשב השונים. לצד שירותי הניקוי ניתן יהיה לקבל שירותי שיכללו גם תיקון בתקלות מכניות, החל מנפילה של מחשב ועד למקרי שריפה או קצר בכרטיסי זיכרון. 

כמובן שמלבד כלל הבעיות הללו ניתן יהיה למצוא גם אביזרי מחשב במחירים נמוכים משמעותית, החל ממקלדות אלחוטיות, כרטיסי זיכרון, התקנת חומרה וכמובן החלפת מוצרים ישנים בחדשים. שירותים אלו יוכלו להבטיח מחשבים ורשתות תקשורת הרבה יותר יעילות, מהירות וכמובן לקבל ייעוץ טכני ומהיר גם בצורה טלפונית וגם בצורה מקוונת. 

למה לבחור בחברת MNS

בחירת שירותים טכניים עבור המחשבים שבמשרד או המחשב בבית, עלולה להיות כאב ראש עבור לא מעט ישראלים ולכן כאשר מדובר בבחירת שירותים מצוינת מומלץ שלא לפספס את חברת MNS. החברה אשר מבקשת להביא פתרונות הוליסטים למחשבים מכל הסוגים, לצד תמיכה מקוונת ופיזית תהיה ללא ספק הבחירה הנכונה לכל מקרה של תקלה. 

לאן כאשר מתגלה תקלה חדשה במחשב, במדפסת או שפשוט הגיע הזמן לנקות את המחשב מקבצים ישנים ולא רק מאבק, ככל הנראה שהבחירה בחברת MNS תביא לתוצאות המהירות הטובות והזולות ביותר שיש כיום בשוק.